Obserwatorzy

Ile osób mnie odwiedziło

O mnie

Moje zdjęcie
Wrocław, Dolnośląskie, Poland
"Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia" Mam na imię Ania, jeżeli coś Ci się spodobało, chciałbyś komuś albo sobie zrobić prezent, wymienić się - pisz: anna.lukasik@poczta.onet.pl lub gg 7742141

piątek, 23 listopada 2012

Walka z igłą

Witam wszystkich czytających tego bloga :))))))
Moja córcia ostatnio zmusiła mnie do użycia igły. Ja za bardzo nie lubię szyć, ale cóż jak mus to mus. W jej żłobku zostały zorganizowane zajęcia z ceramiki. Z uwagi na pomysłowość dzieci, rodzice zostali poproszeni o dostarczenie fartuszków. No i cóż, kupować specjalnie na jeden raz, bez sensu, więc trzeba było usiąść i pomyśleć. Po całodniowym snuciu się po szafkach znalazłam swoją starą, wyciągniętą koszulkę i dalej poszło jak po maśle. Tu wyciąć, tu skrócić, tu zeszyć, ozdobić i  TAAAAADAAAM:

Zdjęcia, no cóż fotografem nie zostanę, ale jak tu uchwycić takie żywe dziecko. Z 15 zrobionych zdjęć, jedno nadawało się do publikacji :) Fartuszek nie dość, że zrobił furorę, to jeszcze idealnie spełnił swoją rolę.

Teraz trochę kulinarnie. Zaczęłam sama piec chleb więc czemu miałabym sama nie zrobić sobie wędlinki do tego pysznego chlebka. Po paru godzinach spędzonych z wujkiem google, znalazłam przepis i od razu wzięłam się do realizacji. A o to efekty:
Pyszna, kruchuteńka i lekko wilgotna. Niech te sklepowe się schowają!!!!
Buziole!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 komentarz:

  1. Nie taka ta igła zła z tego co widzę. Zajęcia z ceramiki... marzenie :) Hania rośnie w oczach. Przepis poproszę na mejla:P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu :)