Obserwatorzy

Ile osób mnie odwiedziło

O mnie

Moje zdjęcie
Wrocław, Dolnośląskie, Poland
"Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia" Mam na imię Ania, jeżeli coś Ci się spodobało, chciałbyś komuś albo sobie zrobić prezent, wymienić się - pisz: anna.lukasik@poczta.onet.pl lub gg 7742141

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Kwiatuszkowy szał

Ostatnio z nudów zaczęłam robić kwiatki:
Duuuuuuużo kwiatków:
I teraz nie wiem, co z nimi zrobić. Może macie jakieś propozycje?

W sobotę postanowiłam odpieluszkować moją córcię. Wyniki przedstawiały się następująco:
sobota: nocnik: 4 podłoga 6
niedziela: nocnik 3 podłoga 4
Ale dzielnie i ze stoickim spokojem myję podłogę co pół godziny. No cóż czym skorupka za młodu....tym mama będzie miała więcej kasy na włóczki hehehe i mleczko cobym się nie okazała samolubem :)

pozdrawiam serdecznie
Ania

niedziela, 19 sierpnia 2012

czwartek, 16 sierpnia 2012

Różyczkowo

Witajcie w tak piękny, słoneczny poranek!!!!!!!!!!!!
Udało mi się ukończyć 3 różyczki, które powędrują 1 września do Młodej Pary. Po złączeniu w mini bukiecik stwierdziłam, że aby im nie było smutno, dorobię jeszcze dwie białe różyczki. bukiecik wtedy będzie większy i bardziej kolorowy.

Muszę im jeszcze dorobić wstążeczkę, tzn kokardkę, ale jeszcze się waham między szydełkową a materiałową. A Waszym zdaniem, która by bardziej pasowała?

Muszę się też pochwalić, że nastawiłam swoją pierwszą nalewkę. Będzie to nalewka jagodowa:
Acha, jeszcze będę się chwalić, w niedzielę poszłam do pracy w dole od piżamy, na szczęście nie było widać, ale za to było strasznie niewygodnie :))))))))))))))))

piątek, 10 sierpnia 2012

Czapeczka i sposób jej wykonania

Tak jak obiecałam, dzisiaj zamieszczę opisowy schemat wykonania czapeczki. Czapeczkę robi się bardzo łatwo, ponieważ są tam tylko 3 rzędy, a w sumie dwa, które powtarzamy. Pracę to traktowałam jak wyzwanie, ponieważ, jak do tej pory, robiłam tylko jakieś bardzo proste rzeczy, typu gwiazdki, kwiatki i małe maskotki, które niestety nie doczekały się sfotografowanie, ponieważ szybko zostały rozdane dzieciaczkom. Z tego co pamiętam to nawet jedna żabka dostała imię "Krysia" po babci :) W tej chwili pracuję nad różami, które wręczę 1 września Młodej Parze. Jak skończę to oczywiście dodam zdjęcie.

A o to opis wykonania czapeczki:


 Życzę wszystkim miłego i słonecznego dnia!!!!

czwartek, 9 sierpnia 2012

Powitania czas

witam
Mam na imię Ania. Na tym blogu będę "chwaliła się" swoimi dzierganymi pracami. Dzisiaj będzie tak szybko, ponieważ post powstaje po kryjomu w pracy. Tą czapeczkę zrobiłam córci na zimę. Jak odnajdę wzór to dodam go w następnym poście.

Życzę miłego oglądania!!!

I obiecuję, że w następnym poście bardziej się rozpiszę.