Obserwatorzy

Ile osób mnie odwiedziło

O mnie

Moje zdjęcie
Wrocław, Dolnośląskie, Poland
"Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia" Mam na imię Ania, jeżeli coś Ci się spodobało, chciałbyś komuś albo sobie zrobić prezent, wymienić się - pisz: anna.lukasik@poczta.onet.pl lub gg 7742141

piątek, 18 kwietnia 2014

Alleluja :)

Witajcie w Wielki Piątek :)
Na początku chciałabym się pochwalić jakie piękne rzeczy dostałam od Joli. Skoro ja dostałam to jako pocieszajkę, to aż zazdroszczę nagrody głównej :)Był jeszcze zajączek, ale niestety nie doczekał zdjęcia :) Jolu dziękuję za prezenciki. Kurczaczek już zajął honorowe miejsce na oknie.

Zrobiła również koleżance serweteczkę do koszyczka i niestety udało mi się zrobić tylko jedną z trzech :(, ale w przyszłym roku to nadrobię :)


A teraz życzonka:
Wielkanocnych pisanek 
uśmiechu cały ranek 
jajek na twardo 
królika z kokardą 
mokrego Dyngusa 
fajnego psikusa 
rzeżuchy po pachy 
i smacznej kiełbachy!

Wielkanoc

czwartek, 17 kwietnia 2014

Rajtuzkowe słoiczki :)

Witajcie
Dzisiaj tak na szybko, bo święta tuż tuż a ja w lesie :)
Oczywiście mam Wam do pokazania kolejne baranki, tym razem już ostatnie :)


Przy porządkach okazało się, że Hania ma kilka par rajtuzek, które już na mojego wielkoluda nie pasują. Co by nie marnować materiału, postanowiłam ubrać w nie słoiczki:
Tutaj słoiczek na Haniową herbatkę:
 A tutaj na piankowe kwiatki zakupione w Tesco :) :
 Kwiatki niestety nie doczekały się zdjęcia, bo Hania nie mogła się doczekać z ich włożeniem do rajtuzkowego słoiczka i niestety nie pozwoliła ich wyjąć. Pewnie będą widoczne na kolejnych pracach :)

I na koniec coś słodkiego, czyli drożdżówki ze śliwkami z Moje Wypieki. Moja wersja jest niestety bez maku, bo zapomniałam go dzień wcześniej przygotować :)


 Były mniamuśne :)

Pozdrawiam Serdecznie!!!

czwartek, 10 kwietnia 2014

Kolejny króliś :)

Witajcie
U mnie znowu się zakrólikowało. Tym razem troszkę większy, szaro-różowy, wykonany z włóczki Elian Nicky (niezwykle miękka w dotyku), szydełkiem nr 3,75. Królisia już znalazła swój domek:Niestety zdjęcia robione na szybko telefonem, więc wybaczcie jakość :)

Zrobiłam też jeszcze dwa moherowe baranki, które też już mają swój domek:

Lecę, do kolejnych zamówień.

Pozdrawiam słonecznie, bo coś ostatnio brakuje słoneczka :)

czwartek, 3 kwietnia 2014

Trochę tak jak by niemoc :)

Witajcie
Dawno mnie tu nie było, ale jakoś tak po tym rodzinnym sezonie grypowym nie mogę znowu wpaść w rytm tworzenia. Poniższego królisia robiłam tydzień - masakra. Zamówień świątecznych się nazbierało, a tu taka jakaś niemoc, ale cóż, trzeba się wziąć w garść :)
Zacznę może od zamówienia, jakie w międzyczasie dostałam, oczywiście od Gaby. Czy Wy również nerwowo tuptacie przed otwarciem paczki z takimi cudami. Tym razem nie tylko ja tuptałam :)


A o to kolejny króliczek: tym razem z oryginalnym imieniem: Hello :) Hania zrobiła mu porządną sesję zdjęciową w plenerze:Chciałabym zgłosić króliczka na wyzwanie w Klubie Twórczych Mam:

Przeczytałam również:
Drugi tom bestsellerowej sagi Wybrani zabierze Was ponownie do najbardziej ekskluzywnej szkoły w Wielkiej Brytanii i odkryje jej kolejne sekrety.

Czy Allie pozna wreszcie największą tajemnicę swojego życia i rozwiąże zagadkę Nocnej Szkoły? Kim jest tajemniczy szpieg działający w Akademii Cimmeria? Czy szkoła jest gotowa na kolejny atak Nathaniela?

oraz

Trzeci tom bestsellerowej sagi "Wybrani".

Akademia Cimmeria stała się dla Allie czymś więcej niż szkołą – była jej schronieniem. Jednak grupa ludzi powiązanych z rodziną dziewczyny próbuje zniszczyć wszystko to, co dla Allie ważne. Co gorsza, ktoś blisko związany z uczniami Cimmerii dopuścił się zdrady i wszystkich opanowuje paranoja. W obawie przed atakiem Nathaniela wybuchają wewnętrzne walki.
Jednak to nie uderzenia z zewnątrz należy się obawiać…

Polecam dla osób lubiących literaturę młodzieżową :)

Pozdrawiam
Ania